Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia dla Was, Waszych rodzin i radosnego odpoczynku w gronie najbliższych życzy redakcja portalu publicystyczny.pl.

DRODZY CZYTELNICY_____________________Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia dla Was, Waszych rodzin i radosnego odpoczynku w gronie najbliższych życzy redakcja portalu publicystyczny.pl 🎄

Opublikowany przez publicystyczny.pl Poniedziałek, 24 grudnia 2018

Nie ma nic ponad zdrowie, więc tego życzę Wam i Waszym bliskim w obfitości. Wierzę, że pełni sił będziecie w stanie zadbać o resztę i stawić czoła codziennym problemom.

Mam głęboką nadzieję, że ten szczególny czas przyniesie Wam też spokój i pozwoli na chwilę wytchnienia. Często nie doceniamy tej swoistej powtarzalności rytuałów, zachowań rodziny przy wigilijnej wieczerzy i innych elementów kształtowanego od lat świątecznego scenariusza. A przecież są to wartości bezcenne, dające poczucie stabilności i spokoju niezależnie od tego, co działo się w naszym życiu przez ostatnie miesiące.

Niechaj nowonarodzony Chrystus błogosławi Wam, Waszym rodzinom ale także Polsce i Europie w tych niełatwych czasach. Oby w nowym roku nie zabrakło nam oddania idei i determinacji.