Drodzy czytelnicy,

w imieniu własnym, jak i całej redakcji portalu publicystyczny.pl, pragnę złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia bożonarodzeniowe. Nie ma nic ponad zdrowie, więc tego w obfitości. Wierzę, że pełni sił będziecie w stanie zadbać o resztę i stawić czoła codziennym problemom.

Mam głęboką nadzieję, że ten szczególny czas przyniesie Wam też spokój i pozwoli na chwilę wytchnienia. Często nie doceniamy tej swoistej powtarzalności rytuałów, zachowań rodziny przy wigilijnej wieczerzy i innych elementów kształtowanego od lat świątecznego scenariusza. A przecież są to wartości bezcenne, dające poczucie stabilności i spokoju niezależnie od tego, co działo się w naszym życiu przez ostatnie miesiące.

Niechaj nowonarodzony Chrystus błogosławi Wam, Waszym rodzinom ale także Polsce i Europie w tych niełatwych czasach. Oby w nowym roku nie zabrakło nam oddania idei i determinacji. Per aspera ad astra…

Łukasz Romańczuk

redaktor naczelny publicystyczny.pl

ŹRÓDŁOfot. wikimedia.org
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułW niesławie za życia i po śmierci
Następny artykułProblemy z demokracją: Dawno temu w Ameryce
Twórca, redaktor naczelny i wydawca portalu publicystyczny.pl Niegdyś, nocowałem w lokalnych mediach, głównie za radiowym sitkiem. Obecnie, piszę i komentuję w internecie, z silnym poczuciem, że mam coś do zrobienia. Doświadczenia z okresu między "niegdyś" a "obecnie" opiszę kiedyś w książce. Per aspera ad astra.